Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Body
uk: Вміст

en: User Login
uk: Користувач

en: Subject
uk: Тема

en: Settings
uk: Налаштування

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Demo
uk: Демо

en: Operating System
uk: Операційна система

en: Messaging
uk: Повідомлення

en: Browser
uk: Браузер

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: User Registration
uk: Реєстрація користувача

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Page:
uk: Сторінка:
