Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Browser
ast: Restolador
