Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Email
bn: ইমেইল

en: Browser
bn: ব্রাউজার
