Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད
