Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Body
fi: Sisältö

en: User Login
fi: Käyttäjän sisäänkirjautuminen

en: Subject
fi: Aihe

en: Settings
fi: Asetukset

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Messaging
fi: Yksityisviestit

en: Browser
fi: Selain
