Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Body
he: תוכן

en: User Login
he: כניסת משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Settings
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Messaging
he: שליחת מסרים

en: Browser
he: דפדפן

en: User Registration
he: רישום משתמש

en: Contact Us
he: יצירת קשר
