Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Forms
hi: फ़ार्म

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: User Login
hi: उपयोगकर्ता लॉगिन

en: Subject
hi: विषय

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Email
hi: ईमेल

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Contact Us
hi: हमसे संपर्क करें
