Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Body
hu: Törzs

en: User Login
hu: Bejelentkezés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Settings
hu: Beállítások

en: Email
hu: E-mail

en: Page URL
hu: Oldal webcíme

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Messaging
hu: Üzenetküldés

en: Browser
hu: Böngésző

en: User Registration
hu: Felhasználó regisztráció
