Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Forms
is: Form

en: Body
is: Meginmál

en: User Login
is: Notandanafn

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Settings
is: Stillingar

en: Email
is: Netfang
