Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Body
ka: ტანი

en: User Login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Subject
ka: სათაური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Browser
ka: ბრაუზერი
