Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក
