Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: User Login
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಲಾಗಿನ್

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Operating System
kn: ಕಾರ್ಯ ವ್ಯವಸ್ಥೆ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ
