Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: User Login
ku: چوونه‌ژوره‌وه‌ی به‌کارهێنه‌ر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Email
ku: ئیمێل
