Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Body
lv: Saturs

en: User Login
lv: Lietotāja Autorizācija

en: Subject
lv: Temats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Email
lv: E-pasts

en: Messaging
lv: Ziņapmaiņa

en: Browser
lv: Pārlūks
