Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Settings
oc: Paramètres

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Browser
oc: Navigador
