Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: User Login
ta: பயனர் உள்நுழை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Browser
ta: உலவி
