Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: User Login
ug: كىرىش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Email
ug: ئېلخەت
