Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Body
ur: متن

en: User Login
ur: صارف لاگ ان

en: Subject
ur: موضوع

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Email
ur: ای میل
