Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Body
vi: Nội dung

en: User Login
vi: Người dùng đăng nhập

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Browser
vi: Trình duyệt
