Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Browser
az: Brauzer
