Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Body
be: Тэкст

en: User Login
be: Логін Карыстальніка

en: Subject
be: Тэма

en: Settings
be: Налады

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Browser
be: Браўзер
