Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: Body
fa: بدنه

en: User Login
fa: ورود کاربر

en: Subject
fa: موضوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Messaging
fa: تبادل پیام

en: Browser
fa: مرورگر
