Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: User Login
gu: ઉપભોક્તા નો પ્રવેશ

en: Subject
gu: વિષય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
