Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Settings
sr: Подешавања

en: Email
sr: Е-мејл адреса
