Critical Form Quick Feedback (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Body
sv: Brödtext

en: User Login
sv: Användarinloggning

en: Subject
sv: Ämne

en: Settings
sv: Inställningar

en: Email
sv: E-post

en: Page URL
sv: Sid URL

en: Browser
sv: Webbläsare

en: User Registration
sv: Användarregistrering
