SN QUICK FIELD (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Add new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: - Select a field type -
bo: གནས་ཁོངས་རིགས་ཤིག་འདེམས

en: - Select a widget -
bo: ཡོ་བྱད་ཞིག་འདེམས

en: Type of data to store.
bo: གསོག་འཇོག་བྱེད་དགོས་པའི་གཞི་གྲངས་རིགས།

en: Form element to edit the data.
bo: གཞི་གྲངས་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པའི་རེའུ་མིག་གི་གྲུབ་ཆ།

en: Add new field: you need to provide a label.
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱིས་ཁ་བྱང་ཞིག་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་དགོས།

en: Add new field: you need to provide a field name.
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱིས་གནས་ཁོངས་མིང་ཞིག་མཁོ་སྤྲོད་བྱེད་དགོས།

en: Add new field: you need to select a field type.
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱིས་གནས་ཁོངས་རིགས་ཤིག་གདམ་དགོས།

en: Add new field: you need to select a widget.
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་པར། ཁྱེད་ཀྱིས་ཡོ་བྱད་ཞིག་གདམ་དགོས།

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
bo: གསར་བཟོ་བྱེད་དགོས་པའི་གནས་ཁུངས་མིང་%name་དེ་སྔར་གནས་ཡོད་པ་དང་སྤྱོད་བཞིན་ཡོད།

en: Attempt to update field %label failed: %message.
bo: གནས་ཁོངས་%label་གསར་སྒྱུར་བྱས་མ་ཐུབ། %message

en: Weight for new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་ལྗིད་ཚད

en: New field name
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་མིང

en: New field label
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་ཁ་བྱང

en: Type of new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་རིགས

en: Widget for new field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བའི་ཡོ་བྱད

en: There was a problem creating field %label: !message
bo: གནས་ཁོངས་%label་གསར་སྐྲུན་བྱེད་པར་གནད་དོན་ཞིག་འདུག !message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང་ཁྱད་པར་ཅན་ཞིག་སྟེ། དེའི་ནང་དུ་ཡི་གེ་དང་ཨང་གྲངས། འོག་ཐིག་བཅས་འདུའོ།
