SN QUICK FIELD (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Fields
ca: Camps

en: Add new field
ca: Afegeix un nou camp

en: - Select a field type -
ca: - Seleccioneu un tipus de camp -

en: - Select a widget -
ca: - Seleccioneu un giny -

en: Type of data to store.
ca: Tipus de dades a emmagatzemar.

en: Form element to edit the data.
ca: Element de formulari per a editar-hi les dades.

en: Add new field: you need to provide a label.
ca: Afegir un nou camp: cal especificar una etiqueta.

en: Add new field: you need to provide a field name.
ca: Afegir un nou camp: cal especificar el nom del camp.

en: Add new field: you need to select a field type.
ca: Afegir nou camp: cal especificar un tipus de camp.

en: Add new field: you need to select a widget.
ca: Afegir un nou camp: heu de seleccions un giny.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
ca: S'ha intentat crear un camp amb nom %name que ja existeix i és actiu.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
ca: Ha fallat l'intent d'actualitzar el camp %label: %message.

en: Weight for new field
ca: Pes per al nou camp

en: New field name
ca: Nom del nou camp

en: New field label
ca: Etiqueta del nou camp

en: Type of new field
ca: Tipus del nou camp

en: Widget for new field
ca: Giny del nou camp

en: There was a problem creating field %label: !message
ca: Hi ha hagut un problema al crear el camp %label: !message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom únic llegible-per-la-màquina que contingui lletres, números i guions baixos.
