SN QUICK FIELD (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Save
jv: Simpen

en: Fields
jv: Field

en: Add new field
jv: Tambah field anyar

en: - Select a field type -
jv: - Milih tipe field -

en: - Select a widget -
jv: - Milih widget -

en: Type of data to store.
jv: Tipe data kanggo nyimpen.

en: Form element to edit the data.
jv: Elemen form kanggo nyunting data.

en: Add new field: you need to provide a label.
jv: Tambah field anyar: Sampéyan kudu ngiséni judhul.

en: Add new field: you need to provide a field name.
jv: Tambah field anyar: Sampéyan kudu ngiséni jeneng field.

en: Add new field: you need to select a field type.
jv: Tambah field anyar: Sampéyan kudu milih tipe field.

en: Add new field: you need to select a widget.
jv: Tambah field anyar: Sampéyan kudu milih widget.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
jv: Nyoba gawé jeneng field %name sing uwis ana lan uwis aktif.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
jv: Nyoba nganyari jeneng field %label kesalahan:%message.

en: Weight for new field
jv: Bobot kanggo field anyar

en: New field name
jv: Jeneng field anyar

en: New field label
jv: Jeneng field anyar

en: Type of new field
jv: Jinis field anyar

en: Widget for new field
jv: Piranti kanggo field anyar

en: There was a problem creating field %label: !message
jv: Ana masalah nalika gawé  field %label: !message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
jv: Jeneng kewaca-mesin unik ngandhut huruf, angka lan garis ngisor.
