SN QUICK FIELD (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add new field
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី

en: - Select a field type -
km: - ជ្រើស​ប្រភេទ​វាល​ -

en: - Select a widget -
km: - ជ្រើស​ធាតុ​ក្រាហ្វិក -

en: Type of data to store.
km: ប្រភេទ​ទិន្នន័យ​​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ ។

en: Form element to edit the data.
km: ធាតុ​​សំណុំ​បែប​បទ​​ដែល​ត្រូវ​កែ​សម្រួល​ទិន្នន័យ​ ។

en: Add new field: you need to provide a label.
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី​ ៖ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្តល់​ស្លាក​ ។

en: Add new field: you need to provide a field name.
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី ៖ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ផ្តល់​ឈ្មោះ​វាល​ ។

en: Add new field: you need to select a field type.
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី ៖ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​ប្រភេទ​វាល​ ។

en: Add new field: you need to select a widget.
km: បន្ថែម​វាល​ថ្មី ៖ អ្នក​ត្រូវ​តែ​ជ្រើស​ធាតុក្រាហ្វិក​ ។

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
km: ប៉ុន​ប៉ង​បង្កើត​ឈ្មោះ​វាល​ %name ​ដែល​មាន​ស្រាប់ និង​កំពុង​តែ​សកម្ម ។

en: Attempt to update field %label failed: %message.
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ប៉ុន​ប៉ង​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %label ៖ %message ។

en: Weight for new field
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​វាល​ថ្មី

en: New field name
km: ឈ្មោះ​វាល​ថ្មី

en: New field label
km: ស្លាក​វាល​ថ្មី

en: Type of new field
km: ប្រភេទ​វាល​ថ្មី

en: Widget for new field
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក​សម្រាប់​វាល​ថ្មី

en: There was a problem creating field %label: !message
km: មាន​បញ្ហា​ក្នុង​ការ​បង្កើត​វាល %label: !message
