SN QUICK FIELD (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add new field
ku: زیادکردنی خانەیەکی نوێ

en: - Select a field type -
ku: - هەڵبژاردنی جۆری خانە -

en: Type of data to store.
ku: جۆری دراوە بۆ پاشەکەوتکردن،

en: Add new field: you need to provide a label.
ku: زیادکردنی خانەیەکی نوێ: پێناسی خانە پێویستە.

en: Add new field: you need to provide a field name.
ku: زیادکردنی خانەیەکی نوێ: ناوی خانە پێویستە.

en: Weight for new field
ku: سەنگ بۆ خانەی نوێ

en: New field name
ku: ناوی نوێی خانە

en: New field label
ku: پێناسی خانەی نوێ

en: Type of new field
ku: جۆری خانەی نوێ
