SN QUICK FIELD (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: - Select a widget -
lt: - Pasirinkite valdiklį -

en: Type of data to store.
lt: Saugomas duomenų tipas.

en: Form element to edit the data.
lt: Formos elementas duomenų redagavimui.

en: Add new field: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add new field: you need to provide a field name.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti laukelio pavadinimą.

en: Add new field: you need to select a field type.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti laukelio tipą.

en: Add new field: you need to select a widget.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
lt: Bandymas sukurti laukelio pavadinimą %name, kuris jau egzistuoja ir yra aktyvus.

en: Weight for new field
lt: Naujo laukelio svoris

en: New field name
lt: Naujas laukelio pavadinimas

en: New field label
lt: Naujo laukelio žyma

en: Type of new field
lt: Naujo laukelio tipas

en: Widget for new field
lt: Naujo laukelio valdiklis

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.
