SN QUICK FIELD (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Fields
nl: Velden

en: Add new field
nl: Veld toevoegen

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: - Select a widget -
nl: - Selecteer een widget -

en: Type of data to store.
nl: Soort gegevens om op te slaan.

en: Form element to edit the data.
nl: Formulierelement om data te bewerken.

en: Add new field: you need to provide a label.
nl: Nieuw veld toevoegen: geef een naam op.

en: Add new field: you need to provide a field name.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam is verplicht.

en: Add new field: you need to select a field type.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add new field: you need to select a widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
nl: Poging een veldnaam te creëren %name die al bestaat en actief is.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
nl: Het was niet mogelijk om het veld %label bij te werken: %message.

en: Weight for new field
nl: Gewicht voor nieuw veld

en: New field name
nl: Naam van nieuw veld

en: New field label
nl: Nieuw veldlabel

en: Type of new field
nl: Type van nieuw veld

en: Widget for new field
nl: Widget voor nieuw veld

en: There was a problem creating field %label: !message
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van veld %label: !message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam die bestaat uit letters, cijfers en onderstrepingstekens.
