SN QUICK FIELD (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Save
nn: Lagre

en: Fields
nn: Felt

en: Add new field
nn: Legg til eit nytt felt

en: - Select a field type -
nn: - Vel ein felttype -

en: - Select a widget -
nn: - Vel eit skjermelement -

en: New field name
nn: Nytt feltnamn

en: New field label
nn: Ny feltetikett
