SN QUICK FIELD (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Fields
el: Πεδία

en: Add new field
el: Προσθήκη νέου πεδίου

en: - Select a field type -
el: - Επιλέξτε έναν τύπο πεδίου -

en: - Select a widget -
el: - Επιλέξτε γραφικό συστατικό -

en: Type of data to store.
el: Τύπος δεδομένων για αποθήκευση.

en: Form element to edit the data.
el: Στοιχείο φόρμας για επεξεργασία των δεδομένων

en: Add new field: you need to provide a label.
el: Προσθήκη νέου πεδίου: πρέπει να εισάγετε μία ετικέτα.

en: Add new field: you need to provide a field name.
el: Προσθήκη νέου πεδίου: πρέπει να δώσετε ένα όνομα στο πεδίο.

en: Add new field: you need to select a field type.
el: Προσθήκη νέου πεδίου: πρέπει να επιλέξετε ένα τύπο πεδίου.

en: Add new field: you need to select a widget.
el: Προσθήκη νέου πεδίου: πρέπει να επιλέξετε ένα γραφικό συστατικό.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
el: Έγινε απόπειρα δημιουργίας του ονόματος πεδίου %name το οποίο υπάρχει ήδη και είναι ενεργό.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
el: Η απόπειρα ενημέρωσης του πεδίου %label απέτυχε: %message.

en: Weight for new field
el: Βάρος για το νέο πεδίο

en: New field name
el: Όνομα νέου πεδίου

en: New field label
el: Ετικέτα νέου πεδίου

en: Type of new field
el: Τύπος νέου πεδίου

en: Widget for new field
el: Γραφικό συστατικό για το νέο πεδίο

en: There was a problem creating field %label: !message
el: Προέκυψε ένα πρόβλημα κατά τη δημιουργία του πεδίου %label: !message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
el: Ένα μηχανικώς αναγνώσιμο από τη μηχανή όνομα που να περιέχει γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.

en: Enter Label of the field
el: Εισάγετε Τίτλο πεδίου
