SN QUICK FIELD (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Fields
fi: Kentät

en: Add new field
fi: Lisää uusi kenttä

en: - Select a field type -
fi: - Valitse kentän tyyppi -

en: - Select a widget -
fi: - Valitse widgetti -

en: Type of data to store.
fi: Tallennettavan tiedon tyyppi

en: Form element to edit the data.
fi: Lomake-elementti tiedon muokkaamiseksi.

en: Add new field: you need to provide a label.
fi: Lisää uusi kenttä: sinun on annettava kentälle otsikko.

en: Add new field: you need to provide a field name.
fi: Lisää uusi kenttä: sinun on annettava kentälle nimi.

en: Add new field: you need to select a field type.
fi: Lisää uusi kenttä: sinun on valittava kentän tyyppi.

en: Add new field: you need to select a widget.
fi: Lisää uusi kenttä: sinun on valittava widgetti.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
fi: Yritettin luoda kenttä nimellä %name joka on jo olemassa ja aktiivinen.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
fi: Kentän %label päivitys epäonnistui: %message.

en: Weight for new field
fi: Uuden kentän painoarvo

en: New field name
fi: Uuden kentän nimi

en: New field label
fi: Uusi kentän etiketti

en: Type of new field
fi: Uuden kentän tyyppi

en: Widget for new field
fi: Uuden

en: There was a problem creating field %label: !message
fi: Kentän %label luomisessa ilmeni ongelmia: !message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fi: Yksilöllinen koneluettava nimi sisältäen kirjaimia, numeroita ja alaviivoja.
