SN QUICK FIELD (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Save
gl: Gardar

en: Fields
gl: Campos

en: Add new field
gl: Engadir novo campo

en: - Select a field type -
gl: - Selecciona un tipo de campo -

en: - Select a widget -
gl: - Seleccionar un widget -

en: Type of data to store.
gl: Tipo de información a almacenar.

en: Form element to edit the data.
gl: Elemento de formulario para editar os datos.

en: Add new field: you need to provide a label.
gl: Engadir un novo campo: precisase unha etiqueta

en: Add new field: you need to provide a field name.
gl: Engadir un novo campo: Precisase un nome de campo.

en: Add new field: you need to select a field type.
gl: Engadir un novo campo: Debes seleccionar un tipo de campo.

en: Add new field: you need to select a widget.
gl: Engadindo un novo campo: Debes seleccionar un control.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
gl: Intentouse crear un campo de nome %name que xa existe e está activo.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
gl: Fallóu o intento de actualizar o campo %label: %message.

en: Weight for new field
gl: Peso do novo campo

en: New field name
gl: Nombre de campo novo

en: New field label
gl: Etiqueta do novo campo

en: Type of new field
gl: Tipo de campo novo

en: Widget for new field
gl: Control para campo novo

en: There was a problem creating field %label: !message
gl: Houbo un problema creando o campo %label: !message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único de sistema contendo letras, números e guións baixos.
