SN QUICK FIELD (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Save
he: שמירה

en: Fields
he: שדות

en: Add new field
he: הוספת שדה חדש

en: - Select a field type -
he: - בחירת סוג שדה -

en: - Select a widget -
he: - בחר ווידג'ט -

en: Type of data to store.
he: סוג נתונים לאחסון.

en: Form element to edit the data.
he: רכיב טופס לעריכת הנתונים.

en: Add new field: you need to provide a label.
he: הוספת שדה חדש: יש לספק תווית.

en: Add new field: you need to provide a field name.
he: הוסף שדה חדש: עליך לספק שם שדה.

en: Add new field: you need to select a field type.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור סוג שדה.

en: Add new field: you need to select a widget.
he: הוסף שדה חדש: עליך לבחור רכיב גרפי.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
he: שם מכונה ייחודי קריא במכונה המכיל רק תווים של אותיות, ספרות ומקף תחתון.
