SN QUICK FIELD (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Fields
hu: Mezők

en: Add new field
hu: Új mező hozzáadása

en: - Select a field type -
hu: - Mezőtípus kiválasztása -

en: - Select a widget -
hu: - Felületi elem kiválasztása -

en: Type of data to store.
hu: A tárolandó adat típusa.

en: Form element to edit the data.
hu: Ürlap elem az adat szerkesztéséhez.

en: Add new field: you need to provide a label.
hu: Új mező hozzáadása: meg kell adni egy címkét.

en: Add new field: you need to provide a field name.
hu: Új mező hozzáadása: meg kell adni egy mezőnevet.

en: Add new field: you need to select a field type.
hu: Új mező hozzáadása: ki kell választani egy mezőtípust.

en: Add new field: you need to select a widget.
hu: Új mező hozzáadása: ki kell választani egy felületi elemet.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
hu: %name már létező és aktív mező létrehozására történt kísérlet.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
hu: %label mező frissítése sikertelen: %message.

en: Weight for new field
hu: Az új mező súlya

en: New field name
hu: Új mezőnév

en: New field label
hu: Új mezőcímke

en: Type of new field
hu: Új mező típusa

en: Widget for new field
hu: Új mező felületi eleme

en: There was a problem creating field %label: !message
hu: %label mező létrehozásakor hiba történt: !message.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
hu: Betűket, számokat és aláhúzásjeleket tartalmazó gép által olvasható egyedi név.
