SN QUICK FIELD (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Fields
lv: Lauki

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: Type of data to store.
lv: Datu saglabāšanas lauka tips.

en: Form element to edit the data.
lv: Formas elements, lai rediģētu datus.

en: Add new field: you need to provide a label.
lv: Pievienot jaunu lauku: jānorāda etiķete.

en: Add new field: you need to select a field type.
lv: Pievienot jaunu lauku: ir nepieciešams izvēlēties lauka tipu.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
lv: Mēģinājums izveidot lauka nosaukumu %name kas jau eksistē un ir aktīvs.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
lv: Mēģinājums atjaunināt lauku %label neizdevās: %message.

en: New field name
lv: Jaunā lauka nosaukums.

en: New field label
lv: Jauns lauka nosaukums

en: Type of new field
lv: Jaunā lauka tips
