SN QUICK FIELD (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Fields
oc: Camps

en: Add new field
oc: Apondre un camp novèl

en: - Select a field type -
oc: - Seleccionatz un tipe de camp -

en: - Select a widget -
oc: - Seleccionatz un widget -

en: Type of data to store.
oc: Tipe de donadas a emmagazinar.

en: Form element to edit the data.
oc: Element de formulari per l'edicion de las donadas.

en: Add new field: you need to provide a label.
oc: Apondre un camp novèl : vos cal especificar una etiqueta.

en: Add new field: you need to provide a field name.
oc: Apondre un camp novèl : vos cal provesir un nom de camp.

en: Add new field: you need to select a field type.
oc: Apondre un camp novèl : vos cal seleccionar un tipe de camp.

en: Add new field: you need to select a widget.
oc: Apondre un camp novèl : vos cal seleccionar un widget.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
oc: S'es ensajat de crear un camp amb nom %name que ja existís e es actiu.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
oc: Fracàs de l'intent d'actualizar lo camp %label : %message.

en: Weight for new field
oc: Pes pel camp novèl

en: New field name
oc: Nom del camp novèl

en: New field label
oc: Etiqueta del camp novèl

en: Type of new field
oc: Tipe del camp novèl

en: Widget for new field
oc: Widget del camp novèl
