SN QUICK FIELD (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Fields
fa: میدانها

en: - Select a field type -
fa: - نوع میدانی انتخاب کنید -

en: Add new field: you need to provide a label.
fa: افزودن میدان جدید: نیاز به ارائه برچسب دارید.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
fa: تلاش برای به‌روزرسانی میدان %label با شکست مواجه شد: %message.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fa: نام منحصر به فرد قابل فهم توسط ماشین شامل حروف, اعداد و زیر خط است.
