SN QUICK FIELD (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save
th: บันทึก

en: Add new field
th: เพิ่มช่องรับข้อมูลใหม่

en: - Select a widget -
th: - เลือกวิดเจ็ต -

en: Widget for new field
th: วิดเจ็ตสำหรับฟิลด์ใหม่

en: There was a problem creating field %label: !message
th: เกิดปัญหาในระหว่างการสร้างช่องรับข้อมูล %label: !message
