SN QUICK FIELD (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Fields
tr: Alanlar

en: Add new field
tr: Yeni alan ekle

en: - Select a field type -
tr: - Bir alan türü seçiniz -

en: - Select a widget -
tr: - Bir arayüz kontrolu (widget) seçin -

en: Type of data to store.
tr: Saklanacak verinin türü.

en: Form element to edit the data.
tr: Veriyi düzenlemek için kullanılacak form elemanı.

en: Add new field: you need to provide a label.
tr: Yeni alan ekle: bir etiket belirlemeniz gerekiyor.

en: Add new field: you need to provide a field name.
tr: Yeni alan ekle: bir alan adı girmeniz gerekiyor.

en: Add new field: you need to select a field type.
tr: Yeni alan ekle: bir alan türü seçmeniz gerekiyor.

en: Add new field: you need to select a widget.
tr: Yeni alan ekle: Bir arayüz nesnesi seçmelisiniz.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
tr: Oluşturulmak istenen alan ismi %name zaten var ve etkin.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
tr: %label alanını güncelleme girişimi başarısız: %message.

en: Weight for new field
tr: Yeni alan için ağırlık

en: New field name
tr: Yeni alan adı

en: New field label
tr: Yeni alan etiketi

en: Type of new field
tr: Yeni alanın türü

en: Widget for new field
tr: Yeni alan için arayüz kontrolu (widget)

en: There was a problem creating field %label: !message
tr: %label alanını oluştururken sorun çıktı: !message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
tr: Harf, rakam ve alt-çizgilerden oluşan özgün bir makina adı.
