SN QUICK FIELD (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Save
eo: Konservu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Add new field
eo: Aldonu novan kampon

en: - Select a field type -
eo: - Selektu tipo de kampo -

en: Type of data to store.
eo: Tipo de datumoj por memorigi.

en: Add new field: you need to provide a label.
eo: Aldonu novan kampon: vi devas entajpi etikedon.

en: Add new field: you need to provide a field name.
eo: Aldonu novan kampon: vi devas entajpi nomon de kampo

en: Type of new field
eo: Tipo de nova kampo
