SN QUICK FIELD (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Fields
et: Väljad

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: - Select a widget -
et: - Vali vidin -

en: Type of data to store.
et: Salvestatavate andmete tüüp.

en: Form element to edit the data.
et: Andmete muutmiseks kasutatav element.

en: Add new field: you need to provide a label.
et: Uue välja lisamine: pead määrama pealkirja.

en: Add new field: you need to provide a field name.
et: Uue välja lisamine: pead andma väljale nime.

en: Add new field: you need to select a field type.
et: Uue välja lisamine: pead määrama välja liigi.

en: Add new field: you need to select a widget.
et: Uue välja lisamine: pead valima kasutatava vidina.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
et: Prooviti lisada välja nimega %name, mis juba eksisteerib ja on aktiivne.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
et: Välja %label uuendamine ebaõnnestus veaga: %message.

en: Weight for new field
et: Uue välja kaal

en: New field name
et: Uue välja nimetus

en: New field label
et: Uue välja märgend

en: Type of new field
et: Uue välja tüüp

en: Widget for new field
et: Uue välja vidin

en: There was a problem creating field %label: @message
et: Tekkis probleem välja %label loomisel: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne masinloetav nimi, võib sisaldada täppideta tähti, numbreid ja allkriipse.
