SN QUICK FIELD (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: Fields
eu: Eremuak

en: Add new field
eu: Gehitu eremu berria

en: - Select a field type -
eu: - Aukeratu eremu mota -

en: - Select a widget -
eu: - Aukeratu widget bat -

en: Type of data to store.
eu: Datu mota gordetzeko.

en: Form element to edit the data.
eu: Formulario elementu datuak editatu

en: Add new field: you need to provide a label.
eu: Eremua berria gehitu: etiketa bat eman behar duzu.

en: Add new field: you need to provide a field name.
eu: Eremua berria gehitu: eremuaren izena eman behar duzu.

en: Add new field: you need to select a field type.
eu: Eremu berria gehitu: eremu mota hautatu behar duzu.

en: Add new field: you need to select a widget.
eu: Eremu berria gehitu: widget bat hautatu behar duzu.

en: New field name
eu: Eremu berriaren izena

en: Type of new field
eu: Eremu berriaren mota
