SN QUICK FIELD (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Save
ro: Salvare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Add new field
ro: Adaugă câmp nou

en: - Select a field type -
ro: - Selectaţi tip câmp -

en: - Select a widget -
ro: -Selectaţi control -

en: Type of data to store.
ro: Tip de date.

en: Form element to edit the data.
ro: Element de formular pentru editarea datelor.

en: Add new field: you need to provide a label.
ro: Adăugare câmp nou: trebuie să furnizați o etichetă.

en: Add new field: you need to provide a field name.
ro: Adăugare câmp nou: trebuie să furnizați un nume de câmp.

en: Add new field: you need to select a field type.
ro: Adăugare câmp nou: trebuie să selectaţi un tip de câmp.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
ro: Încercarea de actualizare a câmpului %label a eșuat: %message.

en: New field name
ro: Noul nume al câmpului

en: There was a problem creating field %label: @message
ro: A fost o problemă la crearea câmpului %label: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ro: Un nume lizibil de mașină unic care conține litere, numere și liniuțe jos.
