SN QUICK FIELD (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Fields
sk: Polia

en: Add new field
sk: Pridať nové pole

en: - Select a field type -
sk: - Vyberte typ poľa -

en: - Select a widget -
sk: - Zvoľte widget -

en: Type of data to store.
sk: Typ dát pre uloženie.

en: Form element to edit the data.
sk: Formulárový prvok na úpravu dát.

en: Add new field: you need to provide a label.
sk: Pridanie nového poľa: musíte zadať označenie poľa.

en: Add new field: you need to provide a field name.
sk: Pridať nové pole: musíte zadať meno poľa.

en: Add new field: you need to select a field type.
sk: Pridať nové pole: musíte si vybrať typ poľa.

en: Add new field: you need to select a widget.
sk: Pridať nové pole: musíte si vybrať widget pre pole.

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
sk: Pokus o vytvorenie poľa %name, ktoré už existuje a je aktívne.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
sk: Pokus o aktualizáciu poľa %label zlyhal: %message.

en: Weight for new field
sk: Váha nového poľa

en: New field name
sk: Nový názov poľa

en: New field label
sk: Nová menovka poľa

en: Type of new field
sk: Typ nového poľa

en: Widget for new field
sk: Ovládací prvok pre nové pole

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov obsahujúci písmená, čísla a podčiarkovníky.
