Quick Registration (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: user
bg: потребител

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: Your email
bg: Твоят мейл

en: Empty
bg: Празно

en: Select
bg: Избери
