Quick Registration (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Select
bo: གདམ་གསེས
